Portal ludzi otwartych wiara.pl

  • forum
  • blog
  • moja wiara
  • spotkania
  • zapytaj
  • powiększ

    Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.

    Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".

Najczęściej zadawane pytania

Co to są powiadomienia?

Możesz śledzić dyskusję w wątkach, w których odpowiadałeś. Na wewnętrzną skrzynkę przyślemy Ci powiadomienia o kolejnych odpowiedziach w dyskusji. Jeśli sobie tego nie życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach profilu.

Pamiętaj, że zawsze tą drogą (niezależnie od ustawień) możesz otrzymać wiadomość od administratora.

W jaki sposób mogę się prywatnie porozumieć z innym użytkownikiem?

Jeśli osoba, z którą chcesz się skontaktować, nie podała w swoim profilu danych do kontaktu, możesz jej napisać prywatną wiadomość. Jest to możliwe za pośrednictwem panelu forum lub przez wiadomości na moja.wiara.pl. Treść wiadomości jest widoczna tylko dla stron rozmowy. Pamiętaj, że regulamin Portalu i zasady netykiety obowiązują także w prywatnych wiadomościach.

Czy jeśli ktoś się podpisuje jako ksiądz/ siostra zakonna, to taka informacja jest weryfikowana?

Nikogo nie pytamy o wyznanie czy stan, ale jeśli ktoś się za osobę duchowną podaje chcemy mieć pewność, że informacja ta jest prawdziwa. Ma to na celu ochronę naszych użytkowników przed ludźmi podszywającymi się pod osoby duchowne w celu wzbudzenia zaufania. Na forum, jeśli osoba podająca się za księdza nie została zweryfikowana, pod nickiem znajdziesz adekwatny dopisek. Jeśli takiej adnotacji nie ma, a ktoś nadal pisze na forum, to znaczy że jego tożsamość została potwierdzona. Oczywiście nie dotyczy to kont świeżo założonych - proszę dać nam chwilę na reakcję ;-)

Nie weryfikujemy tożsamości osób duchownych, które piszą w komentarzach pod artykułami.

Nie chcę, by mój blog był powszechnie widoczny.

Możesz wyłączyć opcję "blog publiczny" (Blogi/ Administracja/Ustawienia). Blog ukryty nie jest widoczny w żadnych spisach na portalu, nie widać go w Twoim profilu i nie jest dostępny dla wyszukiwarek. Pamiętaj jednak, że zobaczy go każdy, kto wpisze link.

Ustawień prywatności bloga nie dezaktywuje zmiana skórki.

Domyślnie nowo utworzony blog jest publiczny.

Chcę usunąć bloga!

Możesz to zrobić za pośrednictwem moja.wiara.pl. Pamiętaj, że usunięcie bloga jest decyzją ostateczną - treść będzie nie do odzyskania. Możesz jednak wcześniej zapisać swojego bloga na dysku. Zapisane zostaną notki (także te nieopublikowane), komentarze, oraz zamieszczone w notkach obrazy (w takiej wielkości, w jakiej będą widoczne w notce. Nie zostaną zapisane strony ani inne załączniki.

Chcę usunąć konto

Możesz to zrobić w każdej chwili za pośrednictwem moja.wiara.pl. Pamiętaj, że usunięcie konta usuwa z naszej bazy danych wszystkie dane wpisane w profilu, awatar i login. Usunięte zostaną powiązane z kontem blogi. Nie zostaną natomiast usunięte posty napisane w dyskusjach na forum i komentarze zamieszczone pod artykułami w Portalu. Posty i komentarze zostaną zanonimizowane poprzez usunięcie loginu (nazwy użytkownika) oraz usunięcie awatara. Jeżeli w dyskusji login użytkownika został przywołany we wpisie innego (np. zwracanie się do rozmówcy, cytat), nie zostanie usunięty. Po usunięciu konta nie będzie możliwa żadna ingerencja w obrębie dokonanych w przeszłości wpisów, w tym usunięcie zawartych w nich prywatnych informacji. 

Skasowanie konta oznacza uwolnienie loginu. Będzie on dostępny dla innych osób. Ze względu na konieczność udokumentowania wyrażonych wcześniej zgód Twój mail zostanie zapisany w naszej bazie danych jako dana identyfikująca.

«« | « | 1 | 2 | 3 | » | »»

Reklama

Reklama