Portal ludzi otwartych wiara.pl

  • forum
  • blog
  • moja wiara
  • spotkania
  • zapytaj
  • powiększ

    Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.

    Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".

Copyright

Copyright

Materiały publikowane na portalu oraz rozpowszechniane za pomocą newslettera i RSS są własnością portalu wiara.pl lub zostały portalowi udostępnione do publikacji. Ich wykorzystywanie - poza określonymi ustawowo wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem własnym - wymaga zgody redakcji.

SYTUACJE SZCZEGÓLNE

1. Materiały sygnowane "Gość Niedzielny" i "Mały Gość"

O zgodę na przedruk prosimy zwracać się do odpowiednich redakcji. E-mail: redakcja@gosc.pl lub maly@gosc.pl

2. Materiały pochodzące z KAI

Zamieszczone na stronach internetowych portalu wiara.pl (malygosc.pl, goscniedzielny.pl) materiały sygnowane skrótem "KAI" pochodzą z prasowego serwisu informacyjnego oraz serwisu dźwiękowego, do których autorskie prawa majątkowe, chronione przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, posiada Katolicka Agencja informacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Instytut Gość Media na podstawie umowy licencyjnej.

Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

3. Materiały pochodzące z Radia Watykańskiego

Zamieszczone na stronach internetowych portalu wiara.pl (malygosc.pl lub goscniedzielny.pl) materiały sygnowane "Radio Watykańskie" pochodzą z serwisu internetowego Radia Watykańskiego i publikowane są za zgodą ich właściciela. Dalsze ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, wymaga zgody Radia Watykańskiego.

4. Materiały sygnowane skrótem PAP

Zamieszczone w domenach wiara.pl oraz malygosc.pl, goscniedzielny.pl, gosc.pl i radioem.pl materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego i Codziennego Serwisu Fotograficznego PAP oraz Archiwum Fotograficznego PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11, REGON: 243707398, na podstawie stosownej umowy licencyjnej.

Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

«« | « | 1 | 2 | » | »»