Członkowie grup trzeźwościowych z Pokrzywnicy, Nasielska, Pułtuska i Winnicy wraz z rodzinami uczestniczyli w spotkaniu wielkanocnym z bp. Tadeuszem Bronakowskim.
W Makowie Mazowieckim i okolicach rozpoczęła się wędrówka relikwii św. Stanisława Kostki.
O dobre przygotowanie się do I Komunii św. i o dobre wybory modliły się dzieci w parafii św. Jana Chrzciciela w Obrytem.
U św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą, w jednej z większych parafii w diecezji, wzniesiono plebanię, w której będzie miejsce spotkań dla tych, którzy modlą się, śpiewają i myślą o dobru wspólnym w mieście i we wspólnocie.
Zmarła Katarzyna Olzacka, regionalistka, społeczniczka i miłośniczka historii.
Podświetlanie budynków na niebiesko czy puszczanie niebieskich balonów to tylko symbole. Ale mają one uświadomić, że w społeczeństwie są także ci, którzy nieco inaczej patrzą na świat.
- Niech parafia w Dobrzyniu n. Drwęcą coraz bardziej staje się Wieczernikiem i miejscem doświadczania miłosierdzia Bożego - życzył bp Piotr Libera.
Bp Piotr Libera dokonał poświęcenia plebanii w parafii św. Katarzyny.
Siostra Aneta Krawczyk o przeżywaniu Wielkanocy w żałobie, nadziei i o balsamie miłosierdzia Bożego.
Katarzyna Olzacka zmarła w Wielki Piątek po długiej i ciężkiej chorobie.