Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
To "pomnik" na 15-lecie parafii, której proboszczem jest ks. Stanisław Worwa, i 20-letniej obecności tarnowskich księży w tym kraju, ale i nasz dar dla Czadu.
Z aktorem Jimem Caviezelem – odtwórcą roli Jezusa w filmie „Pasja” – o życiu, o fascynacji św. Janem Pawłem II – rozmawia Maria Fortuna-Sudor
Najbliższa niedziela jest świętowana jako Niedziela Miłosierdzia. Ten przymiot Pana Boga w naszym mieście rozsławił patron roku 2017.
Licealistka Maria Pankowska z "Katolika" w Sikorzu mówi, że tekst "Dzienniczka" św. s. Faustyny pozwala jej mocniej stąpać po ziemi.
Biskup Stanisław Salaterski bierzmował 15 marca młodzież w Jadownikach i Brzesku.
Zapisy na pieszą pielgrzymkę do Jezusa Miłosiernego ruszyły. Potrwają tylko do końca marca.
Nie będzie sobotniego czuwania w ołtarzewskim kościele przy ołtarzu z ŚDM. Ołtarz do kościoła po prostu się nie zmieścił.
Co mówili pielgrzymi, którzy w tych dniach odwiedzili miejsce pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego w Płocku?
Mija 86 lat od czasu, kiedy Jezus ukazał się świętej siostrze Faustynie Kowalskiej i polecił jej namalować swój wizerunek.
86 lat temu - 22 lutego 1931 roku - wszystko się zaczęło w płockim klasztorze Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na Starym Rynku.