Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Z pieśnią i modlitwą na ustach ulicami Wodzisławia Śląskiego przeszło ponad 200 osób w Marszu Świętych. Rozpoczął się on na Rynku przy figurze św. Wawrzyńca - patrona miasta, a zakończył w kościele św. Herberta.
Jak co roku 1 listopada, na cmentarzach całego powiatu wodzisławskiego, jest przeprowadzana zbiórka charytatywna na pomoc dzieciom.
Groźby śmierci pod adresem prezydenta Wodzisławia Śl. Mieczysława Kiecy wpłynęły na jego oficjalną skrzynkę e-mailową.
- Od dzieciństwa wmawia się nam, że "coś musimy" - mówi Zuzia Kacała, studentka z Rogowa. - Musisz chodzić do kościoła, musisz być grzeczny, musisz się starać. A to nie tak! On kocha nas całkowicie za nic. Za darmo.
Spotkanie modlitewne z amerykańską charyzmatyczką odbędzie się od 5 do 7 lutego.
Dobrych kilka razy 13 listopada zabrzmiał w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. 14. Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim hymn "Błogosławieni miłosierni". Nieprzypadkowo.
W Wodzisławiu Śląskim spłonął autobus komunikacji miejskiej.
Uroczysta inauguracja warsztatów w nowym budynku. - Tu jest super! Sale są takie piękne, odnowione! - zachwycali się podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej "Św. Hiacynta i Franciszek" Caritas Archidiecezji Katowickiej.
W pasach czy bez? Na to pytanie bez błędu odpowiada Tadeusz Zdrojewski z Wodzisławia Śl.
Uczą się systematyczności, punktualności oraz współpracy – wszystko po to, by pewnego dnia znaleźć swoje miejsce na otwartym rynku pracy