Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Wiceminister infrastruktury Maciej Lasek widzi szanse przed odrębną linią lotniczą do obsługi cargo - pisze w środę portal WNP.PL.
Służby nie będą miały dostępu do treści w komunikatorach szyfrowanych w telefonach użytkowników. Przepisy w tym zakresie będą takie same jak obecnie obowiązujące - powiedział we wtorek wiceminister cyfryzacji Michał Gramatyka.
Pozostawienie nakrętek przy butelkach jest "najbardziej ekologicznym rozwiązaniem" ?
Czerwiec był ostatnim miesiącem, kiedy inflacja utrzymała się w granicach dopuszczalnych wahań od celu inflacyjnego RPP. Ponowny i trwały powrót inflacji do celu nastąpi w IV kw. 2025 r. - napisali ekonomiści PKO BP w komentarzu do piątkowych danych GUS.
Jak twierdzą, żadna z polskich kopalń nie jest w stanie spełnić tych norm.
Ilość metanu, jaka uwalnia się z zamkniętych w Polsce kopalni węgla, może sięgać nawet 110 mln m sześc. Na tle reszty Europy jesteśmy rekordzistami - pisze czwartkowy "Dziennik Gazeta Prawna".
W tej chwili nie ma miejsca na obniżanie kwoty wolnej od podatku i składki zdrowotnej - uważa prezes Instytutu Finansów Publicznych (IFP) dr Sławomir Dudek. Jego zdaniem, w pierwszej kolejności należy przedstawić plan "zatkania dziury w NFZ" oraz "schodzenia z deficytem" budżetowym.
Najczarniejszym scenariuszem cyberataku na Polskę jest wyłączenie infrastruktury krytycznej.
Proponowana nowelizacja ustawy przywracająca handel w niedzielę uderza w małych i średnich przedsiębiorców; oznacza podniesienie kosztów, co doprowadzi do zamknięcia wielu lokalnych sklepów - ocenił we wtorek prezes Polskiej Izby Handlu Maciej Ptaszyński.
Państwowy Dług Publiczny na koniec I kw. 2024 r. wyniósł 1.416.918,8 mln zł, co oznacza wzrost o 6,7 proc. kdk (+88.822,3 mln zł) - podało Ministerstwo Finansów w komunikacie.