Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
- My nie możemy przespać ani okresu Wielkanocy, ani swego życia. Trzeba nam głosić życiem, że Jezus zmartwychwstał, że w Tobie zmartwychwstał! - mówił bp Tadeusz Lityński.
- Przyjęliśmy światło Chrystusa, aby przekazywać je innym - mówił bp Tadeusz Lityński podczas liturgii Wigilii Paschalnej w Paradyżu.
- Krzyż prowadzi nas do Zmartwychwstania. Krzyż jest kluczem do nieba - mówił bp Tadeusz Lityński w paradyskim seminarium .
- Życie, w którym jest ofiara i poświęcenie, które staje się darem dla drugich nabiera wartości - mówił bp Tadeusz Lityński w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu.
Dziś bezpośrednia transmisja liturgii Wielkiej Soboty z Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego, a także w wielu parafiach. Zobaczcie gdzie? [AKTUALIZACJA]
- W dzisiejsze święto kapłańskie pragnę na koniec wyrazić każdemu z Was moją osobistą wdzięczność i wdzięczność Kościoła diecezjalnego za Waszą całoroczną, ofiarną posługę ludowi Bożemu - mówił bp Tadeusz Lityński podczas Mszy św. z poświęceniem krzyżma.
W Wielki Czwartek w paradyskim kościele seminaryjnym bp Tadeusz Lityński będzie przewodniczył Mszy św., podczas której zostanie poświęcone święte krzyżmo oraz olej chorych i olej katechumenów.
- Przyszedł czas indywidualnego spotkania Jezusa, który puka do naszych domów - mówił bp Tadeusz Lityński podczas Mszy św. transmitowanej z Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
Nie mieliście okazji śledzić diecezjalnych rekolekcji wielkopostnych z Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu? Nic straconego!
"Zostań w domu i pozwól, żeby Pan zamieszkał w twoim domu" - apelował ostatniego dnia diecezjalnych rekolekcji wielkopostnych ks. Robert Patro.