Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Znany twórca internetowy, dziennikarz i publicysta Tomasz Samołyk podzielił się historią swojego nawrócenia z uczestnikami spotkania, które odbyło wieczorem, 19 marca się w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu.
Znany twórca internetowy, dziennikarz i publicysta Tomasz Samołyk podzielił się historią swojego nawrócenia z uczestnikami spotkania, które odbyło się wieczorem 19 marca w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu.
Sercem DA jest Akademicka Wspólnota Jonasza. Będą spotkania dla kobiet i mężczyzn oraz warsztaty "Zacznij nowe życie ze Śmiechem". Organizowany jest też kurs Alpha. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Inicjatorem zmian była działająca przy Duszpasterstwie Akademickim Akademicka Wspólnota Jonasza.
Po remoncie została otwarta kawiarenka w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu.
Wspólnota działa przy Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu. W Zakopanem mieli okazję lepiej się poznać i zintegrować.