Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Dziś w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze odbyła się konferencja dla rodziców i wychowawców "Jak rozmawiać z dzieckiem na temat czystości?".
"Dziś nie pragnę tulipana, tylko kropli krwi od pana!" - to hasło akcji krwiodawczej zorganizowanej 6 marca przez urząd marszałkowski w Zielonej Górze.
"Jak rozmawiać z dzieckiem na temat czystości?" – to temat przewodni konferencji dla rodziców i wychowawców, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 marca, w Zielonej Górze.
"Konkubinat to grzech. Nie cudzołóż!" - to hasło, które pojawiło się na billboardach w 100 miastach Polski, m.in. w Warszawie, Gdańsku i Kaliszu, a także w Zielonej Górze.
W zielonogórskiej konkatedrze pw. św. Jadwigi bp Tadeusz Lityński odprawił 1 marca Mszę św. w intencji lubuskich żołnierzy niezłomnych, zamordowanych w walce o wolność, niepodległość i prawa człowieka.
"W królestwie Króla Dyrdymała Uśmiechniętego" - to hasło ferii zimowych, które zaproponował Zespół Szkół Katolickich dla najmłodszych zielonogórzan.
Wyborów samorządowych w listopadzie ubiegłego roku w Zielonej Górze nie było. To efekt połączenia miasta i gminy Zielona Góra. Wybory prezydenta miasta oraz rady miejskiej odbędą się 15 marca.
Obchody 70-lecia polskiej Zielonej Góry i Dzień Pionierów odbyły się 14 lutego.
Koło Akademickie KSM zorganizowało 12 lutego debatę o miłości, czystości oraz relacjach między chłopakiem a dziewczyną.
Wolontariusze ogólnopolskiego projektu misyjnego "Młodzi dla Kamerunu" dołączyli do ogólnopolskiej akcji "Wyślij pączka do Afryki", którą organizuje Fundacja "Kapucyni i Misje".