Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Jubileuszowy koncert kolęd i pastorałek w Sulisławicach.
Gwiazdy zabłysną w sobotę. Zaśpiewają w hołdzie ofiarom narodowych tragedii.
Noworoczny koncert kolęd w nowosolskim kościele pw. św. Antoniego w wykonaniu ukraińskiego zespołu Galiczana odbył się 11 stycznia.
06.01.2014 Racibórz. Na koncert do kościoła pw. św. Mikołaja przyszły całe rodziny. W repertuarze bożonarodzeniowym każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Fot. Karina Grytz-Jurkowska/ GN
Kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu blisko stu młodych diecezjalnych artystów można było posłuchać podczas tarnobrzeskiego koncertu kolęd. W tym roku tytuł koncertu brzmiał „Narodzić się na nowo”.
Biskup Ignacy Dec wziął udział w "Wieczorach Świdnickich", podczas których wystąpił zespół pod dyrekcją Marty Kierskiej-Witczak.
Znane kolędy, staropolskie pastorałki i nowe aranżacje znanych pieśni bożonarodzeniowych zaprezentowali śpiewacy chóru katedralnego i z sandomierskiego katolika.
6 stycznia już po raz czwarty w łapanowskim kościele odbędzie się koncert kolęd i pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę” połączony ze zbiórką pieniędzy na remont parafialnej świątyni.
Jak zawsze w drugi dzień świąt, kościół w Czarnym Dunajcu zapełnił się muzykami z orkiestry dętej i artystami z rodziny Cudzichów. Czwarty już koncert kolęd na długo pozostanie w pamięci publiczności.
Kościół parafialny w Czarnym Dunajcu znów zapełnił się muzykami z orkiestry dętej i artystami z rodziny Cudzichów.Zdjęcia: Jan Głąbiński /GN