Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Kiedy 34 dziewczęta mówią o swoim wspólnym śpiewaniu, powtarza się w ich wypowiedziach jedna myśl – że to ich druga rodzina. Od 6 lat „deoniaki” z Makowa nie tylko śpiewają, ale stale się formują.
Na szczęście nie brakuje osób, którym leży na sercu dobro maluchów. podwórkowi animatorzy przystępują do akcji.
W grudniu zlikwidowano przejazd na ul. Fabrycznej w Ciechanowie. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, 15 stycznia może być zamknięty przejazd na ul. Mleczarskiej, a 15 marca na ul. Spółdzielczej. Miastu grozi komunikacyjny paraliż.
W minionym roku województwu mazowieckiemu przyznano dotacje na przedsięwzięcia, które będą kontynuowane i realizowane w 2014 roku.
Płocczanie w towarzystwie królów, dworzan i rozśpiewanych kolędników przeszli ulicami miasta w barwnym korowodzie, aby złożyć pokłon Dzieciątku.
Wpadł mi w ręce kolędowy obrazek, który duszpasterze jednej z płockich parafii zostawiają w domach swych parafian.
Książka ta może być pamiątką dla tych, którzy związani są z pielgrzymką do Skępego. Osoby, którym fenomen wędrówki do tego sanktuarium jest obcy, mają szansę przyjrzeć mu się bez wychodzenia z domu.
„Ku lepszym dniom opowiadamy tę historię, wierząc, że one nadejdą” – tak rozpoczyna się najnowszy spektakl Teatru „Trzeciego” – już trzecia w tym roku premiera parafialnego teatru od św. Jadwigi Królowej.
Na początek roku czytelnictwa o pisaniu książek i ich czytaniu z Tomaszem Kowalskim, regionalistą i pasjonatem historii z Sierpca, rozmawia Agnieszka Kocznur.
Najpierw była wystawa o żeglarskich tradycjach Płocka, teraz jest jej trwała pamiątka – katalog. Jest też pasja ludzi, którzy chcą przypominać o tym, jak miasto żyło kiedyś Wisłą.