Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Bp Roman Marcinkowski modlił się w Przasnyszu w intencji rodziców, którzy utracili swe pociechy w pierwszych miesiącach ich życia.
Przy więziennym murze w Pułtusku o walce, braterstwie i solidarności – w rocznicę odbicia więźniów politycznych przez żołnierzy podziemia antykomunistycznego.
– Na misjach jesteśmy codziennie – przekonuje Adriana Rawa, wolontariuszka z Makowa Mazowieckiego, która dwa miesiące temu wróciła z Tanzanii.
Magda i Piotr poznali się... na Pasterce. Później wszystko potoczyło się w ich życiu lawinowo. Z wielkiej miłości po roku przyszedł czas na ślub i pierwsze dziecko. Dziś są małżeństwem z 15-letnim stażem i piątką dzieci.
Jeśli możesz – zapomnij, jeśli nie – módl się..., czyli rzecz o tym, kiedy chrześcijaństwo staje się wielkie w nas.
10 lat temu pierwsza grupa kobiet w diecezji powiedziała: „tak” tej formie życia konsekrowanego. – Dziś czujemy większą odpowiedzialność przed Bogiem – mówiła jedna z pań podczas uroczystości rocznicowej w Płocku.
– Ty mów, a ja cierpliwie posłucham – przekonują ksiądz i psycholog, którzy zapraszają do rozmównicy przy płockiej farze.
Hanna Duda, neonatolog z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, o opiece nad ciężko chorymi noworodkami i o tym, dlaczego aborcja jest ucieczką od problemu.
Niepokoi mieszkańców Płocka to, co czują i co widzą, gdy spoglądają na kominy Orlenu.
Od której strony spojrzeć na toczącą się w mediach i na ulicy dysputę pro- i antyaborcyjną? Najlepiej słuchajmy świadków!